GÖSTERİ

► Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneği;

Profesyonel gösteri ekiplerimiz Türkiye' nin dört bir yanında ve yurt dışında farklı etkinlikler düzenlemekteyiz. Turizm bölgeleri başta olmak üzere, Capoeira eğitimi, tanıtım, gösteriler, Tv Programları, workshoplar, bilgilendirme toplantı ve seminerleri gibi birçok alanda çalışmada bulunmuş ve bu konuda çalışmalarına hızla devam etmektedir.


Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin Çocuk ve yetişkin grupları yanı sıra isteğe bağlı olarak yurt dışından eğitmenlerden oluşan karma gösteri ekipleri ile de hizmet vermektedir.


Derneğimiz 2013 yılı içerisinde ve 81 ilde gerçekleştirilen, Gençlik ve spor Bakanlığının yürütmüş olduğu Yetenek Avcısı AVM’ler de programı ile 296 gösteri programı gerçekleştirmiş bu alanda Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.


Ekiplerimiz aynı zamanda Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Organize kurulunda da aktif etkinlikler yapmaktadır.
Ekiplerimiz istek doğrultusunda, canlı orkestra ve Capoeira gösterisi, CD eşliğinde Capoeira gösterisi, Maculele ve Ateş Üfleme Gösterileri, 10 – 15 yada 20 kişilik ekiplerle gösteriler gerçekleştirmektedir.


Gösteri ve organizasyon için detaylı bilgiyi 0555 266 88 49 numaralı telefondan alabilirsiniz. Ayrıca gerçekleştirmiş olduğumuz programlara ait fotoğraf, Video ve basın arşivine “Medya” Kısmından ulaşabilirsiniz.