PROJELER

► Yetenek Avcısı AVM'lerde Projesi...

TC Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu ile ortak yürütülen Yetenek AVCISI AVM'lerde projesi kapsamında Gösteri koordinatörlüğü Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Dereği Tarafından yürütülmektedir. 2013 yılı içerisinde Şubat ve Eylül ayları arasında 81 il gezilerek 296 program gerçekleştirilmiştir. Sayısız Capoeira gösterisine imza atan ekiplerimiz binlerce bilgilendirme broşürü dağıtmıştır. Gösteri prgramları 2014 ve 2015 yılı içerisindede devam edecektir.

Proje Facebook Sayfası: www.facebook.com/yetenekavcisiavmlerde

 

► CAPOFEST...

Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneği aynı zamanda temsilciliğini yürütmüş olduğu Grupo Internacional Mundo Capoeira adına her yıl düzenli olarak Capoeira Festivali düzenlemektedir. Ancak Dernek olarak farklı bir konsept uygulanmakta ve Klasik kemer tönerinden daha ileriye taşınarak Uluslararası Gençlik, Kültür ve Spor festivali haline dönüştürülmüştür. 2014 yılında gerçekleştirilen 10. Yıl programları iler Festival CAPOFEST adını almış ve kurumsal hale dönüştürülmüştür.

 

Proje Web Sayfası: www.capofest.org

 

► Branşımı Tanıyorum Sporu Çok Seviyorum...

Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneği sosyal sorumluluk kapsamında görevini en iyi şekilde yerine getirme çabası içersinde olan bir kurumdur. Bu amaçla sadece Capoeira değil halkımızı spora teşvik etmek amacı ile bir çok çalışma yürütmektedir. Bunlardan biride Branşımı Tanıyorum Sporu Çok Seviyorum projesi. Belirli aralıklarla okullara giderek profesyonel sunumla Capoeira'yu tanıtarak öğrencilerimizi spora teşvik ediyoruz.